31 mar

KOLEJNA ODSŁONA NASZYCH KULTOWYCH WARSZTATÓW METODĄ “STEM”

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 9 lat na kolejne kreatywne i angażujące warsztaty językowe metodą STEAM – “Na wyspie Piratów”

Na naszych warsztatach dzieci:

⚓ będą się doskonale bawić z j. angielskim

⚓ przeniosą się do świata pirackich wypraw

⚓ będą szukać zaginionych skarbów, budować statki i brać udział w wyścigach

⚓będą pracować w języku angielskim, słuchając przy tym piosenek rodem z głębin mórz

⚓ będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem     nauczania STEAM czyli  Science Technology Engineering Art Maths

⚓ będą gry, zabawy, quizy i wiele, wiele więcej

⚓ wrócą z głową pełną inspiracji i wspomnień związanych z niezwykłą podróżą

Pani Marzena szykuje mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą ten dzień w niesamowicie kreatywny sposób. Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard.

⚓ Kiedy: 15.04.2023 (sobota); 10:00-12:30

⚓ Gdzie: al. IX Wieków Kielc 2A

⚓ Cena: 95 zł

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały . Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś.

Tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy:

☎️41 343 23 83, 538 000 567  📲 Messenger

Zapraszamy!