Aktualności i promocje

21 lis

KOLEJNA ODSŁONA WARSZTATÓW METODĄ eSTEAM – ŚWIAT PIRATÓW

DRODZY RODZICE !!!
Ogłaszamy kolejne warsztaty z naszego kultowego cyklu.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 9 lat na kolejne kreatywne i angażujące warsztaty językowe metodą eSTEAM (English, Science, Technology, Engineering, Art and Maths) “Na wyspie Piratów”.
Na naszych warsztatach dzieci:
będą się doskonale bawić z j. angielskim
przeniosą się do świata pirackich wypraw
będą szukać zaginionych skarbów, budować statki i brać udział w wyścigach
będą pracować w języku angielskim, słuchając przy tym piosenek rodem z głębin mórz
będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania eSTEAM
będą gry, zabawy, quizy i wiele wiele więcej
wrócą z głową pełną inspiracji i wspomnień związanych z niezwykłą podróżą.
Pani Ania szykuje mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą ten dzień w niesamowicie kreatywny sposób.
Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard.
Kiedy: 2.12.2023 (sobota) 12:30-14:00
Gdzie: ul. Tektoniczna 35
Cena: 65 zł
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś.
Tel.: 41 343 23 83, 538 000 567, Messenger
Zapraszamy!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha