Aktualności i promocje

21 Jun

Konferencja IATEFL POLAND 2017

Z dumą informujemy, że Pan Dyrektor Michał Zboś będzie prowadził szkolenie dotyczące nowoczesnych technik nauczania nastolatków na najbardziej prestiżowej konferencji branży nauczania języka angielskiego w Polsce, IATEFL POLAND 2017.

Konferencja IATEFL odbędzie się w naszym kraju po raz 26, w dniach 15-17 września 2017 r. Gospodarzem tegorocznej edycji będzie Bielsko-Biała.

Kongres przyciąga tysiące uczestników i  dziesiątki czołowych światowej sławy prezenterów, wykładowców,  szkoleniowców i naukowców.  Jest miejscem wymiany doświadczeń i inspiracji.

IATEFL Poland jest wiodącą organizacją zrzeszająca nauczycieli języka angielskiego w Polsce, członkiem stowarzyszonym Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL z siedzibą w Wielkiej Brytanii – organizacji zrzeszającej nauczycieli języka angielskiego z całego świata.

Zapraszamy do śledzenia facebooka – mamy nadzieję zamieścić tam wiele ciekawych materiałów tej z imprezy.

Galeria

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.