Aktualności i promocje

15 lis

KONKURS “A TREAT FOR EDDIE” – DZIEŃ MISIA 2023r.

UWAGA KONKURS!
25 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Misia!
To właśnie wtedy swoje święto obchodzi ta wyjątkowa zabawka – ponadczasowy i najlepszy przyjaciel dzieci. Postać misia i obchody tego dnia są dla nas szczególnie ważne, bo przecież przesympatyczny miś Teddy Eddie jest głównym bohaterem wyjątkowej metody nauczania języka angielskiego dla najmłodszych dzieci w wieku 2-7 lat.
Z okazji swojego święta nasz szkolny miś Teddy Eddie zaprasza więc na konkurs otwarty dla wszystkich chętnych dzieci będących uczniami szkoły LH pn.
„A TREAT FOR EDDIE czyli rodzinne wypieki na urodziny Misia”.
Pewnie wiecie, że… Miś uwielbia smakołyki, a szczególnie te domowe. Aby uczcić jego urodziny, przygotuj wspólnie z rodziną domowy smakołyk – wypiek związany z misiem Teddy Eddie i pochwal się nim na Facebooku. Wstaw w komentarzu pod postem zdjęcie z procesu tworzenia smakołyku lub zdjęcie gotowego wypieku (warunkiem koniecznym jest, aby na zdjęciu znajdował się uczestnik konkursu oraz jego wypiek).
Uwolnij swoją kreatywność i wyślij nam zdjęcie tego wspaniałego momentu.
Pamiętajcie, że Miś lubi TYLKO domowe wypieki.
Komu uda się uchwycić na zdjęciu przygotowanie najpyszniejszego misiowego smakołyku?
Zasady konkursu są baaardzo proste.
– Waszym zadaniem jest wykonanie domowego wypieku nawiązującego do tematu Konkursu „A TREAT FOR EDDIE czyli rodzinne wypieki na urodziny Misia” oraz opublikowanie zdjęcia pod postem konkursowym. Szczegółowa interpretacja tematu konkursu jest indywidualna i dowolna.
Rodzice wykonują zdjęcie przedstawiające gotową Pracę Konkursową wraz z jej autorem t.j. dzieckiem będącym uczniem Szkoły LH;
Zdjęcie prosimy wstawić w komentarzu pod postem konkursowym z dnia 15.11.23 wraz z imieniem ucznia i nazwą grupy do której uczęszcza do 21.11.2023 do godziny 19:00. Pod każdą pracą od momentu wstawienia można oddać głos poprzez pozytywną reakcję. Liczba reakcji będzie uwzględniana przy wyborze zwycięzców i zostanie udokumentowana o godzinie 19:00 w dniu 21.11.2023!
Komisja konkursowa wybierze najciekawsze smakołyki biorąc pod uwagę kreatywność uczniów, nawiązanie do tematu konkursu oraz liczbę zdobytych pozytywnych reakcji, a następnie wyłoni aż 5 zwycięzców.
Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22.11.2023 r.
Dla zwycięzców Teddy Eddie przygotował misiowe nagrody (aż 5 zestawów nagród, a w nich pluszowy miś, worek Language House oraz gadżety firmowe).
📎 Więcej szczegółów konkursu znajdziecie w załączonym REGULAMINIE: https://cutt.ly/IwTZCRJD
A więc, nie ma na co czekać. Liczymy na Waszą kreatywność i z niecierpliwością czekamy na Wasze relacje z przygotowania misiowych smakołyków.
100 lat Misiu! Czas start! Powodzenia!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha