Aktualności i promocje

22 Mar

Mamy Trenera Nauczycieli!

Z radością informujemy, że Pan Dyrektor Michał Zboś uzyskał, po kilkumiesięcznym kursie, prestiżowy dyplom trzeciej i ostatniej edycji Teacher Trainer Academy (Akademii Trenerów Nauczycieli DOS Teacher Trainning Solutions). Był to jedyny w Polsce program stworzony przez czołowych trenerów Grzegorza Śpiewaka i Martę Rosińską, nominowany do międzynarodowej nagrody ELTons 2016 British Council, czyli po prostu ‘Oskara ELT’. Tym samym Pan Michał Zboś dołączył do ekskluzywnego grona Trenerów Nauczycieli. Już niebawem poprowadzi swoje ”dyplomowe” szkolenie dla kadry Language House, a potem będzie można go spotkać na szkoleniach i warsztatach gdzieś w Polsce … a może nie tylko.
Dodamy, że nikt w naszym regionie nie posiada takiego dyplomu! Gratulujemy!

Galeria

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.