Aktualności i promocje

18 wrz

OSTATNIE 2 lekcje pokazowe metodą TEDDY EDDIE

Przed nami OSTATNIE 2 lekcje pokazowe metodą TEDDY EDDIE.

To OSTATNI MOMENT, żeby zobaczyć jak wyglądają u nas zajęcia dla dzieci 2-7 lat i to 100% BEZPŁATNIE! Ale będzie zabawa

 

  • Przetestuj nas 100% BEZPŁATNIE
  • Zobacz jak dużo Twoje dziecko może się nauczyć świetnie się bawiąc
  • Poznaj rewelacyjną metodę nauczania dla dzieci
  • Dowiedz się dlaczego metoda Teddy Eddie jest tak skuteczna
  • Dołącz do misiowej rodziny i zapewnij dziecku lepszy start

 

Nasza misiowa ekipa jest coraz bardziej liczna i zostały nam OSTATNIE MIEJSCA w grupach. Nic dziwnego, bo wszystkie dzieci chcą poznać misia Teddy Eddie.

 

TERMINY:

  • 19.09 (wtorek), Filia Ślichowice, ul. Tektoniczna 35, godz. 17:00 (dzieci 2-7 lat)
  • 20.09 (środa), al. IX Wieków Kielc 2A, godz. 17:00 (dzieci 2-7 lat)

 

WYMAGANE ZAPISY:

  • tel. 41 343 23 83,  538 000 567

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha