Aktualności i promocje

20 maj

Półkolonie z Language House !

Przeżyj niezapomniane chwile w Language House! Ruszamy z zapisami na półkolonie językowe w naszej szkole. Twoje dziecko nie musi spędzać wakacji przed komputerem! Niech spędzi je na super kreatywnych półkoloniach  plastyczno-kulinarno-muzyczno-językowych i przeżyje niezapomniane przygody w gronie rówieśników. Będzie dużo dobrej zabawy i wiele niespodzianek a to wszystko z wykorzystaniem j. angielskiego a Ty rodzicu …  będziesz spokojnie odpoczywał lub delektował się pracą 

 

Dlaczego warto wziąć udział w półkoloniach organizowanych przez LH?

 

  • Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Twoim dzieckiem już od godziny 8:00 rano do 16.00.
  • Oferujemy obiad i podwieczorek oraz nielimitowany dostęp do napojów
  • Gwarantujemy Twojemu dziecku rozwój językowy poprzez zabawę, sprawimy, że Twoje dziecko przeżyje mnóstwo niezapomnianych przygód!
  • Twoje dziecko weźmie udział w całodziennych wycieczkach w każdym turnusie.
  • Poprzez gry i zabawy z wykorzystaniem elementów języka angielskiego wzbudzimy u dzieci pasję do nauki języków obcych, zadbamy o to, żeby dzieci poznały nowe słowa i zwroty w języku angielskim oraz były w stałym kontakcie z językiem mimo przerwy od zajęć.
  • A co najważniejsze, zapewnimy Państwu chwilę oddechu, a dziecko zostanie oddane w najlepsze ręce.

PSST… Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i Wychowania

Miejsce i terminy półkolonii:

Szkoła Językowa Language House filia ul. Tektoniczna 35, 25-640 Kielce

 

I TURNUS: „GRAJ W ZIELONE czyli GREEN FINGERS” 27.06 – 01.07

Pierwszy turnus półkolonii jest pełen atrakcji i ruchu, by po długich miesiącach w szkolnych ławkach  najmłodsi mogli z energią rozpocząć wakacje.

Na dobry początek, w poniedziałek stworzymy ZIELNIK Małego Przyrodnika, czyli to, co dzieci lubią najbardziej: poznawanie i tworzenie. We wtorek po leśnej wyprawie powstaną Mandale i Łapacze snów. W środę czas na WYCIECZKĘ i warsztaty w terenie.

Czwartek to dobry dzień na pracę na świeżym powietrzu i ogrodnictwo! Oj … będzie się działo!!! A w piątek czeka nas istne szaleństwo – namalujemy  Meeega Obraz, no i nie możemy zakończyć bez koronacji i pamiątkowych zdjęć. Codzienne tematyczne zajęcia z języka angielskiego będą dotyczyć przyrody, roślin oraz ogrodnictwa i ekologii. Przygotowaliśmy też ciekawe gry integracyjne, quizy, konkursy i zagadki.

 

II TURNUS: „ KOSMICZNA MISJA czyli SKY’S (NOT) THE LIMIT” 04.07 – 08.07

Zdobędziemy legitymację astronauty NASA i polecimy w kosmos 🚀 Jeśli Wasze dziecko kocha eksperymentować, robić doświadczenia i jest ciekawe wszechświata to właśnie ten turnus jest dla niego! W tym tygodniu odkryjemy niezbadane gwiazdy i planety. Sami zrobimy lunety i będziemy obserwować gwiazdy. Może nawet spotkamy przedstawicieli innych cywilizacji i pokażemy rodzicom ich podobizny własnoręcznie przez nas wykonane?  Będziemy też malować, lepić i wykonywać ważne eksperymenty kosmiczne, a w czasie całodziennej wycieczki dowiemy się jak działa Generator Mocy!!! Zapnijcie pasy, bo czeka nas prawdziwy, kosmiczny odjazd! 🚀🚀🚀

 

III TURNUS: “W PIĘĆ DNI DOOKOŁA ŚWIATA czyli AROUND THE WORLD AND BACK”  11.07 – 15.07

Czy Wasze dziecko lubi przygody i dalekie podróże? Super! Dołączcie do naszej ekscytującej wyprawy w czasie której odwiedzimy egzotyczne kraje i odległe lądy i zaprzyjaźnimy się z ich mieszkańcami. Przygotujemy nasze pierwsze sushi, zobaczymy wybuch wulkanu Etna, zrobimy indyjski tatuaż, wysłuchamy opowieści Indian, zagramy na afrykańskich bębnach oraz  … wiele, wiele innych arcyciekawych rzeczy. W czasie całodziennej wycieczki zobaczymy najsłynniejsze budowle świata a potem odpoczniemy w kinie 6D!! Gotowi???

Jeśli tak to już 11.07.21 wyruszamy w tę fascynującą podróż!!!

W zaledwie 5 dni objedziemy kulę ziemską i odwiedzimy wszystkie kontynenty.

 

Liczba miejsc ograniczona. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce już dziś!

 

📍 Siedziba IX Wieków 2A

☎ 41 343 23 83

📩 sekretariat@lh.szkola.pl

📍 Filia Ślichowice, ul. Tektoniczna 35

☎538 000 567

📩 filia@lh.szkola.pl

📲 napisz do nas na Messengerze

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha