Aktualności i promocje

17 cze

Rusza ponownie uwielbiana przez Was KURSOGRATKA !!!

Znacie powiedzenie: “Zjeść ciastko i mieć ciastko”? 
 Taką możliwość daje NASZA KURSOGRATKA..
Z jednej strony możemy zapewnić Twojemu dziecku, już od wieku 2 lat, doskonałą, przyjazną i efektywną ścieżkę językową. A z drugiej… odwdzięczyć się Tobie , za wczesną rezerwację miejsca w grupie!
27 czerwca – dzień, w którym możliwość zgarnięcia naszego pakietu korzyści znika, a więc, nie czekajcie i JUŻ DZIŚ ZRÓBCIE KROK W STRONĘ JĘZYKOWEGO ROZWOJU SWOJEGO DZIECKA!!!!
Tak jak wspomnieliśmy, trzymamy dla Ciebie GWARANCJE NAJLEPSZEJ CENY, jeśli zdecydujesz się na nowy rok szkolny do… 27 czerwca!
Jakie prezenty mamy dla Ciebie w ramach KURSOGRATKI ?
LEKCJE POKAZOWA
-przetestuj nas 100% bezpłatnie
-zobacz jaką moc ma POZYTYWNA EDUKACJA
-nie kupuj kota w worku
PAKIET ZERO RYZYKA
-możliwość BEZKOSZTOWEJ rezygnacji*
-możliwość rezygnacji kursu w trakcie jego trwania
-gwarancja ceny
WCZESNY ZAPIS
-najlepsza cena
-gwarancja miejsca w grupie
-spokojne wakacje i wrzesień
-rabat za polecenie
Już bardziej atrakcyjnej oferty nie mogliśmy stworzyć. A także bezpiecznej…
Bo zobacz…Tak naprawdę nie ma tu żadnego ryzyka.  Są same zyski. Jeśli dziecko faktycznie zauroczy się POZYTYWNĄ EDUKACJĄ JĘZYKOWĄ, pozna język obcy od podszewki jeszcze zanim pójdzie do szkoły. Kapitalna inwestycja w najlepszy start dla Twojej pociechy!
Coś pójdzie nie tak? Tadam! Przysługuje Ci bezkosztowa rezygnacja nawet do dwóch tygodni trwania zajęć.*
Lubimy być  fair i lubimy stwarzać najlepsze warunki do rozwoju. Bądź co bądź pozytywna edukacja jest nam bardzo bliska!
Kliknij i uzupełnij formularz:
Masz pytania? Dzwoń śmiało!
📞 41 343 23 83
📞 538 000 567
Gdzie prowadzimy nasze kursy angielskiego?
przy al. IX Wieków Kielc 2a oraz na Ślichowicach przy ul. Tektonicznej 35
Do szybkiego zobaczenia !!!!
(*przez pierwsze dwa tygodnie zajęć w grupach Teddy Eddie)

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha