12 mar

SENSORYCZNE KURCZAKI – Warsztaty językowe dla dzieci metodą eSTEAM

DRODZY RODZICE !!!
Tęskniliście za naszymi kultowymi już warsztatami? POWRACAJĄ !!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 7 lat na kolejne kreatywne i angażujące warsztaty językowe metodą eSTEAM (English, Science, Technology, Engineering, Art and Maths) z elementami sensoryki  “Sensoryczne kurczaki”!
Na naszych warsztatach dzieci nie maja szans na nudę. Jest to czas zabawy, uśmiechu, radości i nauki!
Na najbliższych warsztatach dzieci:
– bawią się z j. angielskim,
– poznają świat ciekawych gier i zabaw,
– będą robić własne, prywatne kurczaczki,
– będą pracować w języku angielskim, będą śpiewać i tańczyć z kurami,
– będą poznawać świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym
modelem nauczania eSTEAM,
– będą gry, zabawy, quizy, będzie także HUMPTY DUMPTY!
Pani Ania szykuje mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą ten dzień w niesamowicie kreatywny sposób.
Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard!
Kiedy: 23.03.2024 (sobota) 12:30-14:00
Gdzie: ul. Tektoniczna 35
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały!
Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś!
41 343 23 83, 538 000 567, Messenger
Zapraszamy!!!