Aktualności i promocje

16 cze

SPEAK NOW! – SUPER PRAKTYCZNY WAKACYJNY KURS ONLINE

Zapraszamy na nasz nowy, wakacyjny kurs online prowadzony przez native speakerów czyli SPEAK NOW!

 

Szlifuj swój angielski z native speakerami – dzięki ich super pozytywnej energii i mega przyjaznemu podejściu przestaniesz mieć obawy i zaczniesz mówić!

100% native speakers, 0% stresu.

 

  • przełam barierę językową
  • nabierz pewności siebie
  • poznaj naturalne, codzienne zwroty i wyrażenia
  • poszerz swoje słownictwo
  • popraw wymowę
  • ucz się gdzie Ci wygodniej i nie trać czasu na dojazdy
  • mów, mów, mów czyli SPEAK NOW!

20 godzin zajęć w trakcie 3 tygodni w cenie 590 zł

 

Ruszamy już pod koniec czerwca. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

 

EMMA, NICK & EDWARD ARE WAITING FOR YOU!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha