Aktualności i promocje

03 lis

MOCK EXAMS – EGZAMINY PRÓBNE

UWAGA WSZYSCY UCZNIOWIE LH PRZYGOTOWUJĄCY SIĘ DO EGZAMINÓW!!!

TYLKO dla Was już niebawem 1 sesja egzaminów próbnych czyli Mock Exams 2023/2024.

WSZYSTKIE MOCKI ODBĘDĄ SIĘ NA IX WIEKÓW KIELC 2A

  • MATURA PODSTAWOWA i ROZSZERZONA,

piątek 17.11 godz. 16.00

  • TEST 8 KLASISTY

piątek 17.11 godz. 16.00

  • CAMBRIDGE FIRST i ADVANCED

piątek 24.11 godz.16.00 (grupy z filii na Ślichowicach)

  • sobota 25.11 godz. 9.00 (grupy z IX Wieków Kielc)

Jeśli się wahasz, to przeczytaj DLACZEGO warto :

  • POKONASZ STRES

Mock Exams odbywają się u nas w szkole czyli w znanym Ci i oswojonym środowisku. To działa pozytywnie i redukuje lęk egzaminacyjny niemal do zera oraz uczy, jak zachować spokój podczas egzaminu i unikać błędów wynikających ze stresu.

  • WIĘKSZA PEWNOŚCI SIEBIE

W przyjazny i pozytywny sposób poznasz egzamin i zobaczysz w praktyce jak to działa. Będziesz wiedział czego się spodziewać, a to da Ci pewność siebie na prawdziwym egzaminie.

  • MOTYWACJA DO DALSZEJ NAUKI

Pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z egzaminami wzmocni Twoją wiarę w siebie i motywację do dalszej nauki.

  • STRUKTURA EGZAMINU

Egzaminy próbne wyglądają jak prawdziwy egzamin czyli poznasz w praktyce całą strukturę egzaminu, typowe zadania i pytania oraz zmierzysz się z limitem czasu. To zapewnia cenne wskazówki i informację zwrotną z pierwszej ręki.

  • TRENING EGZAMINACYJNY

Testy i egzaminy rządzą się swoimi prawami. Po prostu zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych w warunkach egzaminacyjnych.

  • OCENA PRZYGOTOWANIA

Mocki pomogą Ci ocenić na jakim etapie przygotowania jesteś. Poznasz swoje mocne strony. Będziesz wiedział na co zwrócić uwagę i co jeszcze poprawić.

W skrócie, zobaczysz, że nie taki diabeł straszny…

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha