Aktualności i promocje

12 paź

ŚWIAT POKEMONÓW – warsztaty dla dzieci 5-9 lat metodą eSTEAM

Zapraszamy na pierwsze w tym roku, sobotnie warsztaty językowe metodą eSTEAM  dla dzieci w wieku od 5-9 lat – ŚWIAT POKEMONÓW

Na naszych warsztatach dzieci:

  • poznają ewolucję pokemonów i mnóstwo ciekawostek
  • nauczą się przy tym nowych zwrotów po angielsku
  • stworzą WSZYSTKIE POKEMONY (ŻYWIOŁY)
  • będą zaangażowane w gry, zabawy i quizy
  • wrócą z głową pełną inspiracji i wrażeń
  • poznają świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z modelem eSTEAM (English, Science, Technology, Engineering, Art and Maths)

Pani Ania jak zwykle szykuje mnóstwo atrakcji, które są gwarancją zabawy, uśmiechu i nauki… bo nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard.

  • Kiedy: 14.10.2023 (sobota) 12:30-15:00
  • Gdzie: ul. Tektoniczna 35 (Filia Language House)
  • Cena: 95 zł

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś.

Zapisy: 41 343 23 83, 538 000 567

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha