Aktualności i promocje

27 Nov

Szkockie Arts & Crafts za nami

Za nami kolejne warsztaty artystyczno-plastyczne w j. angielskim, które były poświęcone Szkocji. Uczestnicy, dzięki naszej przesympatycznej lektorce, p. Kai i w bardzo miłej atmosferze poznali niezwykle barwną kulturę, a także wielowiekową historię Szkocji.  Milusińscy z zainteresowaniem wykonywali zadane prace i żywo dyskutowali o szkockich symbolach narodowych, wzbogacając przy tym słownictwo z języka angielskiego. Kulminacyjnym momentem zajęć było “pojawienie się” wykonanego z balonów (swoją drogą to trudna sztuka) – mitycznego potwora z Loch Ness. Mimo wizyty “przerażającej” kolorowej kreatury, dzieci bawiły się wspaniale i zapowiedziały uczestnictwo w następnych warsztatach.

 

img_9718

Galeria

img_9728    img_9720   img_9712  img_9715    img_9698

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.