Aktualności i promocje

30 sty

Trwają zapisy na II semestr!

Już za moment rusza II semestr!
Nie czekaj z nauką języka do września! Dołącz do nas już teraz!

W LH znajdziesz:
📍 kursy językowe dla każdego!
📍 niebanalne i motywujące metody nauczania
📍 próbne egzaminy dla ósmoklasistów, maturzystów, a także dla egzaminów Cambridge
📍 zajęcia prowadzone przez native speakerów
📍 bezpłatne konsultacje z lektorem
📍 a dla naszych młodszych Słuchaczy – wyjątkowe imprezy tematyczne! 
Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne! W kilku grupach dostępne są ostatnie wolne miejsca!
Zadzwoń już dziś i umów się na test kwalifikacyjny!
41 343 23 83

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha