Aktualności i promocje

29 mar

Uczymy online!

Udało nam się przenieść wszystkie nasze kursy online! Za nami pierwszy tydzień zajęć grupowych a od 30.03 ruszamy z kursami online dla najmłodszych grup dziecięcych  –  grup Teddy Eddie.

Cieszymy się, że możemy zapewnić Wam ciągłość nauki oraz chociaż chwilowe oderwanie się od ponurej rzeczywistości. Zajęcia online to w obecnej sytuacji jedyne rozsądne rozwiązanie bo jak już wiemy przerwa potrwa trochę dłużej.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha