Aktualności i promocje

11 mar

Uwaga! Ogłoszenie COVID-19!

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że do soboty 14.03 zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Od 16.03 do 25.03, zgodnie z decyzją władz, szkoła będzie nieczynna.

 

Po analizie harmonogramu na bieżący rok szkolny wiemy, że mamy sporą rezerwę czasową i będziemy mogli bezproblemowo zrealizować wszystkie kursy.

 

Informujemy również, że przeprowadzamy dezynfekcję naszych pomieszczeń oraz udostępniliśmy preparaty do dezynfekcji rąk wraz z instrukcją ich użycia w toaletach.

 

Prosimy o śledzenie naszego FB gdzie będziemy Państwa informować o wszystkim na bieżąco. Razem damy radę i przejdziemy przez ten trudny okres! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha