Aktualności i promocje

03 Apr

All Fools’ Day za nami, czyli warsztaty na Prima Aprilis!

1 kwietnia zaprosiliśmy naszych uczniów na warsztaty w j. angielskim poświęcone primaaprilisowym żartom.
Zajęcia obfitowały w szalony pokaz wesołych sztuczek i psikusów. Dzieci, wspólnie z lektorem, p. Anną, przygotowały m.in.: oszukane ciastka z nadzieniem o smaku supermiętowej pasty do zębów (po ich zjedzeniu nie trzeba myć zębów przez tydzień), nie pieniące się mydło (wersja dla “superczyściochów”), dla bardzo spragnionych i głodnych, napój w stałej postaci oraz banany, już pokrojone przez naturę na plasterki. Radości było co niemiara, istna beczka śmiechu 🙂
Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza została w domu odpowiednio wykorzystana 🙂

Galeria

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.