Aktualności i promocje

24 sie

WRACAMY PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

Od 24.08.20 wznawiamy pracę obu sekretariatów!

Mamy ostatni tydzień wakacji ale my wracamy do pracy aby przygotować się dla Was na kolejny rok szkolny.

 

Sekretariat główny na al. IX Wieków Kielc 2a czynny:

pon-pt: 14:00 – 19:00
tel. 41 343 23 83

Sekretariat na ul. Tektonicznej 35 czynny:

pon-pt: 15:00 – 19:00
tel. 538 000 567

 

Przed nami II tura rekrutacji. Jeśli jeszcze do nas nie dołączyliście to teraz jest dobry moment aby uniknąć wrześniowego zamętu. W niektórych grupach nadal są wolne miejsca!

Zapraszamy!

 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha