Aktualności i promocje

20 Sie

WRACAMY PO PRZERWIE WAKACYJNEJ!

Wracamy po przerwie wakacyjnej – wszystko co dobre szybko się kończy (:
Od 20.08 bierzemy się do pracy aby wszystko było gotowe na Wasze przybycie
w nowym roku szkolnym.

Sekretariat główny czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 19.00.

Sekretariat na ul. Tektonicznej będzie czynny od 27.08.

Zapraszamy

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha