Aktualności i promocje

21 sie

wróciliśmy do pracy

Baterie naładowane więc już oficjalnie wróciliśmy do pracy.
Sekretariat główny al. IX Wieków Kielc 2A czynny:
poniedziałek – piątek, 13.00 – 19.00
Filia Ślichowice ul. Tektoniczna 35 czynna:
poniedziałek – piątek, 15.00 – 19.00
Wkraczamy w ostatnią fazę zapisów na kursy w roku szkolnym 2023/2024.
Serdecznie zapraszamy.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha