18 sie

Wróciliśmy po przerwie!

Miło nam przedstawić naszą nową „szefową” sekretariatu głównego. Pani Kasia mówi o sobie tak:

„Zorganizowanie w pracy i w życiu to moje drugie imię. Lubię ryzyko, nierzadko podejmuję się karkołomnych wyzwań, aby później móc cieszyć się satysfakcją z sukcesu. Uwielbiam wyprawy rowerowe, długie spacery i chodzenie po górach. Jestem ciekawa świata i otwarta na nowe doświadczenia”.

Z wrodzonej skromności zapomniała dodać, że drzemie w niej też artystyczna dusza 👩‍🎤. Sami zobaczcie:

Mamy nadzieję, że Pani Kasia szybko się u nas zadomowi i zapanuje nad  naszym „kreatywnym chaosem”.

Witamy na pokładzie