Aktualności i promocje

25 paź

Wycieczka do USA – warsztaty dla dzieci 5-9 lat metodą eSTEAM

Zapraszamy na drugie w tym roku, sobotnie warsztaty językowe metodą eSTEAM  dla dzieci w wieku od 5-9 lat – Podróż po USA

Na naszych warsztatach dzieci:

 • przeżyją niezapomnianą podróż  do Stanów Zjednoczonych i Wodospadu Niagara
 • dowiedzą się o Chicago oraz Fasolce,
 • zbudują słynny Drapacz Chmur – Empire State Building,
 • nauczą się tańca kowbojskiego,
 • będą się świetnie bawić z językiem angielskim,
 • będą zaangażowane w gry, zabawy i quizy,
 • wrócą z głową pełną wrażeń,
 • poznają świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z modelem eSTEAM (English, Science, Technology, Engineering, Art and Maths)

Pani Magda szykuje mnóstwo atrakcji, które są gwarancją zabawy i nauki.

 • Kiedy: 04.11.2023 (sobota) godz. 10:00-12:30
 • Gdzie: al. IX Wieków Kielc 2A
 • Cena: 95 zł

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały

Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dziś.

Zapisy: 41 343 23 83, 538 000 567

Serdecznie zapraszamy.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha