Aktualności i promocje

26 Kwi

OFERTA OBOZÓW I KOLONII JĘZYKOWYCH.

Zastanawiasz się jak spędzić wakacje? Na jakie kolonie czy obóz wysłać dziecko?
Połącz przyjemne z pożytecznym. Obozy i kolonie językowe to szansa na skuteczną naukę połączoną z odpoczynkiem i zabawą. Uczysz się języka nie tylko na kursie, ale i w sklepie, na ulicy czy też podczas zwiedzania!

Poznaj ofertę obozów i kolonii językowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych!
kliknij

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha