Aktualności i promocje

31 maj

Wznawiamy pracę sekretariatów w formie stacjonarnej od 01.06.

Od 01.06.20 wznawiamy pracę sekretariatów w formie stacjonarnej.

Sekretariaty czynne będą od poniedziałku do piątku:

al. IX Wieków Kielc – od 15:00 do 19:00

ul. Tektoniczna – od 15:00 do 18:30

Prosimy o zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa:

  • w sekretariacie może przebywać tylko jedna osoba
  • zachowujemy 2 m odstępu
  • wyłączone zostają poczekalnie
  • używamy płynu do dezynfekcji przed wejściem
  • zakładamy maseczki i rękawiczki ochronne
  • zabieramy ze sobą własny długopis

Zapraszamy do zapisów na następny rok szkolny na najlepszych warunkach tylko do końca czerwca!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha