Aktualności i promocje

01 gru

XMAS PARTY

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkie dzieci z grup Kids oraz Teddy Eddie na imprezę mikołajkowo-świąteczną!

Już 07.12.2019r. do naszej Szkoły zawita świąteczny nastrój, który z odległych krajów przywiezie ze sobą Święty Mikołaj!  Na uczestników zabawy czekać będą liczne atrakcje, konkursy oraz niespodzianki.

Zapraszamy do naszej głównej siedziby na Al. IX Wieków Kielc 2A w godzinach od 16:00 do 17:30 (jeśli tylko dzieci były grzeczne :). Prosimy zabrać ze sobą dużo dobrego humoru!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha