Aktualności i promocje

18 wrz

ZACZYNAMY KURSY 2020/2021

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny 2020/2021! Pierwsze grupy startują już w sobotę 19.09.20, a kolejne w przyszłym tygodniu.

 

Już nie możemy się doczekać, aby znów się z Wami wszystkimi zobaczyć. Czeka na Was nasza świeżo wyremontowana siedziba przy al. IX Wieków Kielc 2a z całkowicie nowym wystrojem i klimatem. Mamy nadzieję, że wszystkim się spodoba.

 

Wiele grup jest już pełnych ale nadal mamy wolne miejsca.  Szczegółowe informacje jak zwykle w naszych sekretariatach.

Zapisz się już dziś! Zapraszamy.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha