Aktualności i promocje

18 Maj

Zapisy ruszyły!

Z radością informujemy, że Language House rozpoczęło zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019.

Zarezerwuj miejsce na kolejny rok szkolny już teraz, a otrzymasz dodatkowe zniżki, gwarancję miejsca w danej grupie oraz niezmienności ceny.
Przypominamy, że tylko do 29.06 przy wpłacie pierwszej raty lub całości kursu obowiązuje cena za rok szkolny 2017/18.

NOWOŚĆ!!!
W filii na Ślichowicach zajęcia również w godzinach dopołudniowych.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
Zniżki czekają!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha