Aktualności i promocje

21 sie

Zapisy trwają!

Wracamy po przerwie wakacyjnej!

Rekrutacja na rok szkolny 2019/20 trwa! Rozpoczynamy kolejny etap zapisów!

Jeśli jeszcze nie wybrałeś kursu angielskiego dla siebie lub swojego dziecka nie czekaj – kursy startują już we wrześniu!

Sekretariat na al. IX wieków czynny jest od poniedziałku do piątku od 13:00 do 19:00.

Filia czynna będzie już od 26 sierpnia. Zapraszamy

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha