Aktualności i promocje

21 lut

Zapraszamy na Warsztaty Językowe “A DAY IN LONDON”

Drodzy Rodzice,
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 9 lat na kolejne kreatywne i angażujące warsztaty językowe metodą STEAM “Day in London”
Na naszych warsztatach dzieci:📣📣
🇬🇧będą się doskonale bawić z j. angielskim
🇬🇧 przeniosą się do urokliwego Londynu
🇬🇧 dowiedzą się najciekawszych informacji o Londynie 🎨
🇬🇧 poznają świat każdym dostępnym zmysłem, zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania STEAM czyli Science Technology Engineering Art Maths 🤩
🇬🇧 wrócą z głową pełną inspiracji i wspomnień związanych z niezwykłą podróżą
Pani Julia szykuje mnóstwo aktywności, które sprawią, że dzieci spędzą ten dzień w niesamowicie kreatywny sposób 😍
Nauka i zabawa w jednym to przecież u nas standard.
 
🇬🇧 Kiedy: 11.03.2032 (sobota) 12:30-15:00
🇬🇧 Gdzie: Filia Ślichowice, Tektoniczna 35
🇬🇧 Cena: 95 zł
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały 🎨
Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dziś
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń
Zapisy: ☎️41 343 23 83, 538 000 567
Messenger na naszym profilu:
 

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha