11 kw.

Zostaliśmy akredytowanym centrum metody SAVVY ED!!!

UWAGA KIELCE !!! Miś Teddy Eddie nie jest już sam..
Niniejszym oficjalnie ogłaszamy, że LH jest już AKREDYTOWANYM CENTRUM metody SAVVY ED!
Zapytacie pewnie co to jest… Oto garść informacji…
SAVVY ED (czyt. Sawi Ed) to metoda nauczania j. angielskiego dla dzieci w wieku 8-10 lat, stanowiąca kolejny etap starannie zaplanowanej ścieżki rozwoju językowego:
– To możliwość kontynuacji nauki dla wszystkich wychowanków Teddy Eddie ale również dla dzieci, które ukończyły inne AMBITNE kursy językowe,
SAVVY ED jest ciekawskim misiem podróżnikiem, niezwykle ambitnym i przyjaznym. Dzieci wraz z nim opanowują ogrom materiału, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego jak wiele się uczą.
SAVVY ED zapewnia dojście aż do poziomu A2 wg Rady Europy a więc możliwość uzyskania Certyfikatu A2 Flyers Cambridge Young Learners.
Więcej o metodzie Savvy Ed tutaj https://edubears.pl/savvy-ed/
Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że Savvy Ed, starszy brat misia Teddy Eddie, zagościł w naszej szkole i będzie towarzyszył Waszym pociechom!
Zatem RODZICU, NIE CZEKAJ i zrób kolejny krok na drodze do płynności językowej Twojego dziecka.
tel. 41 343 23 83, 538 000 567, Messenger
Zapraszamy do fascynującej podróży językowej z LH, gdzie POZYTYWNA EDUKACJA PRZYNOSI NADZWYCZAJNE EFEKTY!