Firmy i Business English

FIRMY i BUSINESS ENGLISH

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować bogatą ofertę profesjonalnych szkoleń językowych dla firm, w których kluczową umiejętnością jest znajomość języka obcego.

Z pewnością szkolenia przyczynią się do podniesienia kompetencji językowych, a co za tym idzie, umożliwią pełną komunikację z dotychczasowymi i nowymi partnerami biznesowymi.

Oferujemy szkolenia biznesowe, specjalistyczne i egzaminacyjne dla pracowników oraz kadry zarządzającej.  Zajęcia indywidualne, czy też grupowe mogą być organizowane w siedzibie firmy lub szkoły w dogodnych terminach. Do wyboru mamy zajęcia z lektorem polskim lub/i native speakerem. Program szkoleń jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Polecane kursy