Aktualności i promocje

22 Mar

Mamy Trenera Nauczycieli!

Z radością informujemy, że Pan Dyrektor Michał Zboś uzyskał, po kilkumiesięcznym kursie, prestiżowy dyplom trzeciej i ostatniej edycji Teacher Trainer Academy (Akademii Trenerów Nauczycieli DOS Teacher Trainning Solutions). Był to jedyny w Polsce program stworzony przez czołowych trenerów Grzegorza Śpiewaka i Martę Rosińską, nominowany do międzynarodowej nagrody ELTons 2016 British Council, czyli po prostu ‘Oskara ELT’. Tym samym Pan Michał Zboś dołączył do ekskluzywnego grona Trenerów Nauczycieli. Już niebawem poprowadzi swoje ”dyplomowe” szkolenie dla kadry Language House, a potem będzie można go spotkać na szkoleniach i warsztatach gdzieś w Polsce … a może nie tylko.
Dodamy, że nikt w naszym regionie nie posiada takiego dyplomu! Gratulujemy!

Galeria