Aktualności i promocje

27 Lis

Szkockie Arts & Crafts za nami

Za nami kolejne warsztaty artystyczno-plastyczne w j. angielskim, które były poświęcone Szkocji. Uczestnicy, dzięki naszej przesympatycznej lektorce, p. Kai i w bardzo miłej atmosferze poznali niezwykle barwną kulturę, a także wielowiekową historię Szkocji.  Milusińscy z zainteresowaniem wykonywali zadane prace i żywo dyskutowali o szkockich symbolach narodowych, wzbogacając przy tym słownictwo z języka angielskiego. Kulminacyjnym momentem zajęć było “pojawienie się” wykonanego z balonów (swoją drogą to trudna sztuka) – mitycznego potwora z Loch Ness. Mimo wizyty “przerażającej” kolorowej kreatury, dzieci bawiły się wspaniale i zapowiedziały uczestnictwo w następnych warsztatach.

 

img_9718

Galeria

img_9728    img_9720   img_9712  img_9715    img_9698