Aktualności i promocje

03 gru

Obozy zimowe 2020

Ferie zimowe już wkrótce! Ostatni moment aby zaplanować jak je spędzicie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozów zimowych na FERIE 2020!W naszym katalogu wyjazdowym znajdziecie świetną propozycję zagranicznych obozów językowych w Londynie! Jeśli w ferie stawiacie na szaleństwo na stoku zapraszamy na obóz snowboardowy w Białce Tatrzańskiej!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – kliknij

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language House szkoła językowa, al. IX Wieków Kielc 2a, 25-516, Kielce.
Podaj kod z obrazka: captcha