01 gru

Zakwaterowanie: Rodziny goszczące

Wyżywienie:

śniadanie,

lunch (pon.-pt. ciepły w szkole, w weekendy u rodziny),

obiadokolacja

Program językowy:

Kurs językowy: nauka języka oraz zajęcia pozalekcyjne na kursie wakacyjnym pozwalają młodzieży z różnych krajów poszerzyć umiejętności językowe, wiedzę o Wielkiej Brytanii oraz innych kulturach. Intensywny program Global Leadership – adresowany jest dla starszej młodzieży, który ma na celu rozwijanie biegłości językowej oraz umiejętności pracy w zespole. Kurs składa się z lekcji ogólnych plus warsztatów z zakresu m.in. krytyczne myślenie, komunikacja, negocjacje, rozwiązywanie problemów, debata.

Zajęcia pozalekcyjne:

• 1 wycieczka całodniowa sobotnia do Londynu
  • 2 wycieczki pół-dniowe podczas pobytu, np. Chichester, Leeds Castle
  • 4 zajęcia popołudniowe w tygodniu np. kajakarstwo morskie, wspinaczka, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis, poszukiwanie skarbów, zwiedzanie atrakcji w Brighton jak Royal Pavilion, wieża I360, oceanarium
  • 3 zajęcia wieczorne w tygodniu np. dyskoteka, kręgle, grill, noc filmowa

Zadzwoń lub napisz do nas po szczegóły