01 gru

Zakwaterowanie: Akademik

Wyżywienie:

śniadanie

lunch w szkole (w weekend pakowany lunch)

obiadokolacja

Program językowy:

nauka języka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania i prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. Program nauki połączony jest z ciekawymi zajęciami kulturalnymi i sportowo-rekreacyjnymi co pozwala młodzieży rozwijać umiejętności językowe, poszerzyć wiedzę o kulturze Szkocji oraz nawiązać przyjaźnie z uczestnikami z całego świata. Nauka w tej prawdziwie historycznej szkole, daje uczniom niesamowitą możliwość „live the language” w stolicy Szkocji i doświadczenia autentycznego brytyjskiego nauczania w ekskluzywnej szkole z internatem.

Zajęcia pozalekcyjne:

• 2 wycieczki po Edynburgu
  • codzienne zajęcia wieczorne w tygodniu np. koszykówka, siatkówka, piłka nożna, rounders, hokej, zumba, fitness, rugby, gry planszowe, warsztaty z innowacyjnego myślenia, zajęcia plastyczne i artystyczne, klub konwersacyjny, Edingurgh Castle, Calton Hill/Princes Street, Scottish National Gallery of Modern Art, National Museum of Scotland, noc filmowa, karaoke, dyskoteka, quizy, zagadki kryminalne, bingo, talent show
  • 2 wycieczki całodniowe sobotnie np.: Glasgow, Alnwick Castle

Zadzwoń lub napisz do nas po szczegóły