01 gru

obiad

kolacja

Program językowy:

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH:

W czasie obozu native speakerzy oraz lektorzy języka angielskiego poprowadzą lekcje w klasach z naciskiem na konwersacje oraz poszerzanie słownictwa. Podział na grupy nastąpi na podstawie testu kwalifikacyjnego. Zajęcia językowe odbywają się w dwóch blokach – rano i po południu (2 x 1,5 h).

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE

Praktyczne ćwiczenia prowadzone są przez native speakerów i lektorów. Proponujemy quizy i zabawy, ale też angażujemy młodych ludzi w przygotowanie i realizowanie gimnastyki, gier miejskich i innych aktywności przy wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności. Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności po angielsku jest dla nastolatków wielkim przeżyciem. Dzięki warsztatom językowym w terenie młodzież zyska większą płynność mówienia i rozumienia angielskiego w zakresie różnej tematyki.

Zadzwoń lub napisz do nas po szczegóły