29 paź

Obóz: 8/15 dni dla dzieci i młodzieży w wieku 14-17 lat

Transport: samolot

Zakwaterowanie:

Starannie dobrane rodziny goszczące, dzięki czemu masz świetną okazję do używania języka w codziennych sytuacjach oraz na poznanie zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Zlokalizowane maksymalnie 40 minut jazdy komunikacją miejską od szkoły (bilet na komunikację miejską pokrywa uczestnik, koszt biletu wynosi około 20 GBP tygodniowo)

Wyżywienie:

Śniadanie, lunch (od poniedziałku do piątku w szkole), obiadokolacja.

Program językowy:

Kurs intensywny zawiera 28 lekcji, w tym:
20 lekcji w godzinach porannych od poniedziałku do piątku (gramatyka, konwersacje, intonacja, rozumienie ze słuchu, umiejętność pisania, rozumienie tekstu czytanego) oraz 8 lekcji popołudniowych w tygodniu z zakresu Academic Skills, Global Leaders, Creative Social Media, np:
• przygotowywanie mini-prezentacji,
• pisanie eseju,
• debaty, praca w grupach,
• analiza i interpretacja źródeł,
• kreatywne rozwiązywanie problemów,
• nauka „czytania między wierszami”,
• techniki niezależnego uczenia się.

Zajęcia pozalekcyjne:

Popołudniowe aktywności w szkole – wtorek w godz.15.15 – 16.00, np. krykiet lub dekorowanie muffinek
Zajęcia kulturowe w piątek w godz. 13.30 – 16.00 – wizyta w sławnym King’s College należący do uniwersytetu Cambridge.

Zadzwoń lub napisz do nas po szczegóły