01 gru

lunch w szkole

obiadokolacja

Program językowy:

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH:
Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.
ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE:
Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, a także przeżycia niezapomnianej przygody. Każdy uczestnik otrzymuje zeszyt ćwiczeń w języku angielskim. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach oferujemy zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

Zadzwoń lub napisz do nas po szczegóły